אין צורך בהקדמה ארוכה - יש לכם כמה שעות לשרוף בחיפה ולנו יש כל כך הרבה מה להציע!

סרף קלאב חיפה

ללמוד גלישת SAP – החופים בחיפה מתאימים במיוחד לגלישה והגולשים שלנו יוצאים לגלוש וללמד כל השנה. תתחילו עם SAP, ותראו לאן תגיעו!

דוד אלעזר 2

04-8550183

GAG21

לרקוד במסיבה על גג 21 – יש לנו גג שצופה על הנמל, על שכונת הדר ועל הכרמל. על הגג יש בר, גן צמחים משגע, די. ג’יי וחוויות. מה עוד אתם צריכים?

סיטי קווסט

לשחק בחדר בריחה פתוח – בשלב זה, כולם ניסו Escape Room, לא? הפעם, אין צורך לחפש יציאה, אלא לצאת לעיר התחתית ולהביס ארגון מרושע בעזרת תושיה וטאבלט משוכלל.

הבנקים 8

052-735-5888

לצאת לראות אמנות ב"רובע המדרגות"

כן, לא חייבים גלריה או סטודיו! בחיפה, הציבו אמנות שמתכתבת עם העיר בשכונת מרכז הכרמל, לצד המדרגות החיפאיות המפורסמות. בסופי שבוע פועל שם גם מתחם יין וגבינות שווה.הבנקים 8 052-735-5888

כניסה עליונה ביפה נוף 115

פתוח 24/7

תיאטרון "הסטודיו"

לראות תאטרון קצת אחר. תיאטרון הסטודיו מארח הצגות מקור ייחודיות ומכיל גם בית ספר למשחק עם תיאטרון חובבים. בזמן כתיבת הטקסט, בוגרי בית הספר מציעים לבוא להצגות חינם אין כסף!

שדרות הנשיא 142

אירועים קרובים

שייט ב״מלכת עכו״

לבקר את השכנים שלנו בעכו – בספינה! “מלכת עכו” יוצאת משער 5 של נמל חיפה ושטה לאורך מפרץ חיפה עד לעכו. אחרי בילוי בצד השני של המפרץ המשותף שלנו, תוכלו לחזור כאימת שבאתם.

ליד תחנת הרכבת “מרכז השמונה”

077-7786614

רכבלית

עוד כלי תחבורה מיוחד בחיפה! תעלו בלב המפרץ, תהנו מהנוף ותרדו בטכניון, לסיור בגן האקולוגי-בוטני או שתמשיכו לאוניברסיטת חיפה ותבקרו במוזיאון הכט המרשים!

לפרטים על הרכבלית

שביל חיפה

ידעתם שאפשר לצעוד ב-21 מקטעים שונים, שמתחברים לטרק של 70 ק”מ בואדיות של חיפה? השיא בהליכה היה 21 וחצי שעות, אבל אתם לא חייבים לשבור אותו על הפעם הראשונה או אפילו לסיים את כל המקטעים בפעם אחת.

רוצים חוויה קולינרית שונה?

עוד כלי תחבורה מיוחד בחיפה! תעלו בלב המפרץ, תהנו מהנוף ותרדו בטכניון, לסיור בגן האקולוגי-בוטני או שתמשיכו לאוניברסיטת חיפה ותבקרו במוזיאון הכט המרשים!

חמאם אל פאשה 9

ספא "פנינה בכרמל"

אחרי כל אלו, בוודאי תוכלו ליהנות מספא. הספא הכי חיפאי הוא כנראה, “פנינה בכרמל”, הממוקם בבית טמפלרי מהמאה ה-19 ומציע עיסויים שונים, ג’קוזי ואירוח מפנק.

שד’ הצבי 3

04-376-1993